Aktualności

  • Home
  • /
  • Glenn van der Krann – Feyenoord Rotterdam prelegentem.

Glenn van der Krann – Feyenoord Rotterdam prelegentem.

7 Nov, 2017 / 0

Glenn van der Kraan prelegentem Lech Conference

Znany jest kolejny prelegent zbliżającego się Lech Conference. Będzie to Glenn van der Kraan, który już 8 grudnia w poznańskiej Arenie opowie o rozwoju świadomości profesjonalnych młodych piłkarzy w kontekście przeprowadzania przez nich procesu decyzyjnego.

Van der Kraan urodził się w 1990 roku i obecnie pracuje w Akademii Feyenoordu Rotterdam. Od ponad sześciu lat pełni rolę trenera drużyn młodzieżowych w tym klubie. Mimo młodego wieku jest głównym koordynatorem projektu Soccer Lab, którego celem jest analiza gier dorosłej drużyny Feyenoordu. Młody Holender doświadczenie zbierał między innymi w belgijskim Anderlechcie Bruksela a także w Akademii Palm Beach na Florydzie, gdzie dwukrotnie pracował w okresach wakacyjnych.

Tematem wykładu trenera holenderskiego klubu będzie: „Rozwój świadomości profesjonalnych młodych piłkarzy w kontekście przeprowadzania przez nich procesu decyzyjnego i ich percepcji”. Innymi słowy, Holender opowie na podstawie swoich obserwacji i doświadczenia, w jaki sposób młodzi gracze są obecnie wychowywani na Zachodzie. Istotnym będzie tutaj aspekt ich własnej świadomości, szczególnie pod względem samodzielnego podjęcia kluczowych dla ich dalszej kariery decyzji.

Koordynator projektu Lech Conference, Hubert Nowacki, cieszy się z obecności przedstawiciela tak znanej w kontekście szkolenia piłkarzy marki, jaką jest Feyenoord. – Nie kryjemy radości z faktu skorzystania z zaproszenia i udziału prelegenta z Akademii Feyenoordu Rotterdam. Jest to klub słynący ze szkolenia młodzieży na najwyższym poziomie, który niejednokrotnie wyznacza trendy na tej płaszczyźnie. Liczymy, że Glenn van der Krann potwierdzi w pełni tę opinię na tegorocznej Lech Conference – podkreśla Nowacki.

Tekst: 2017-10-31 10:05 Adrian Gałuszka

oficjalna strona Lecha Poznań – www.lechpoznan.pl