O turnieju

O turnieju

LECH CUP TO LIGA MISTRZÓW DO LAT 12

Lech Cup to jeden z najlepszych międzynarodowych turniejów młodzieżowych w Europie. Do Poznania przyjeżdżają kluby, których drużyny seniorskie na co dzień występują w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Występują w nim zawodnicy, którzy szlifują swój talent w najbardziej uznanych akademiach piłkarskich, po to by wkrótce zadziwić cały świat.
Lech Cup to przedsionek wielkiej piłki to dla tych chłopców jedna z pierwszych okazji sprawdzenia swoich umiejętności w starciu z rówieśnikami innych kuźni talentów. Już teraz zachwycają świetną motoryką, niezwykłymi umiejętnościami technicznymi i taktycznymi, a ich gra wyraźnie odzwierciedla różne filozofie gry w piłkę nożną. Miłośnicy futbolu, szkoleniowcy i rodzice małych zawodników mogą się przekonać o efektach profesjonalnej pracy z młodzieżą za granicą– to właśnie od tych najlepszych chcemy się uczy.

FUTSAL TAJEMNICĄ SUKCESU

Lech Cup to turniej halowy, który odbywa się na małym boisku. Jakkolwiek rocznik U-12 to pierwszy rocznik, który na co dzień gra i trenuje na dużym boisku, szkoleniowcy cenią sobie grę na małej przestrzeni,wymagającej wielokrotności kontaktów z piłką i szybkiego podejmowania decyzji. To właśnie konsekwentna i namiętna gra w futsal zrodziła potęgę brazylijskiego futbolu, to właśnie na małym boisku przyszłe gwiazdy uczą się celebrować piłkę nożną.

LECH CUP TO NIE TYLKO PIŁKA NOŻNA

Lech Cup to promocja sportu młodzieżowego niezmiernie ważnego elementu wychowania dorastającego człowieka świadomego swojej wartości, znającego swoją rolę w grupie i preferującego zdrowy styl życia. To wyjątkowa impreza, na której znakomitym zawodom towarzyszy mnóstwo dodatkowych atrakcji dla dzieci i rodziców. To święto rodzinne, na którym dzieci i rodzice wspólnie przeżywają wielkie emocje. To miejsce spotkań rówieśników z różnych kultur, które łączy ten najpiękniejszy uniwersalny język rozumiany na całym świecie. To istny festiwal piłki nożnej, na którym można spędzić cały weekend w rodzinnej, sportowej, międzynarodowej atmosferze. Lech Cup to promocja Poznania jako miasta sportu, które celebruje wolność i różnorodność.